Оголошення про реєстрацію колективних угод | Відомості з результатами голосування 21 (позачергова) сесія 7 скликання від 23.10.2017р. | РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про скликання 21(позачергової) сесії 7 скликання Білківської сільської ради. | Відомості з результатами голосування 20 (позачергової) сесії 7 скликання | Розпорядження про скликання 20 (позачергової) сесії 7 скликання | Відомість з результатами голосування 19 (позачергова) сесія 7 скликання | Розпорядження про скликання 19 (позачергової) сесії 7 скликання | Відомості з результатами голосування 18 (позачергова) сесія 7 скликання від 14.07.2017 р. |
ГОЛОВНЕ МЕНЮ:
Календар подiй:
Грудень
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Депутатський склад

ПІП

Виборчий округ

Вулиця

Населений пункт

1.

Провозін Валентина Володимирівна

1

Підгірна - 17; Зарічна - 44; Жовтнева - 1-14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39.

с. Білка

2.

Самійло Григорій Володимирович

2

Жовтнева - 41, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131.

с. Білка

3.

Забуга Володимир Васильович

3

8-Березня - 66; Озерна - 51.

с. Білка

4.

Маляренко Марина Володимирівна

4

Заводська - 23; Лугова - 98.

с. Білка

5.

Колєснік Зінаїда Олексіївна

5

Шкільна - 49; Садова - 42; Леніна - 1-10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.

с. Білка

6. Кулібаба Юлія Анатоліївна 6 Ткаченка - 43; Сумська - 66. с. Білка
7. Кулібаба Василь Васильович 7 Леніна - 21, 23, 25, 27-88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114; Набережна - 30. с. Білка
8. Коробейник Володимир Олександрович 8 Леніна - 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121-164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214. с. Білка
9. Маленко Валентина Дмитрівна 9 Леніна - 165-193, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232; Першотравнева - 73; Партизанська - 3. с. Білка
10. Сосєдка Наталія Миколаївна 10 с. Грузьке - 18; с. Новоселівка - 26; с. Хвощова - 3

с. Грузьке;

с. Новоселівка;

с. Хвощова

11. Шокун Віта Іванівна 11 с. Вишневе - 196 с. Вишневе
12. Кузьменко Іван Михайлович 12 с. Микитівка - 195 с. Микитівка
13. Куц Яна Олександрівна 13 Першотравнева - 106; Скрягівка - 18; Завокзальна - 23; Залізна будка - 3 с. Олексине
14. Колєсник Олександр Анатолійович 14 В. Куца - 94; Партизанська - 56 с. Олексине

 

42630, Сумська область, Тростянецький район, с. Білка, вул. Леніна, 11, тел.: (05458) 5-72-25, факс: (05458) 5-72-49, e-mail: bilka_silrada.trostyanec@ukr.net, bilkivska.silrada@gmail.com